Голосіївського лося збив автомобіль

 

Сайт Голосіївського району в матеріалі «До голосіївців завітав лісовий гість» розповідав про тварину, яка вже тривалий час блукає територією району. На жаль, відомий серед голосіївців лось загинув в ДТП, яке сталося на вулиці Саперно-Слобідській, повідомляє dtp.kiev.ua.

На момент зйомки фото рогатий вже перебував в агонії. Транспортувати тварину, за словами очевидців події, не було можливості: «Якось транспортувати не було можливості, та й нікуди. У нас немає реанімації для таких тварин», - йдеться у повідомленні.

Як з'ясувалося, співробітники голосіївської поліції приїхали на місце, щоб зігнати лося з дороги. Він побіг у бік залізничних колій, де машиніст поїзда подав йому звуковий сигнал. Після цього тварина, швидше за все, сильно злякалась і почала тікати у протилежний бік.

Через деякий час лось наскочив на задню частину автомобіля Daewoo. Пізніше його знайшли у дворах мертвим.

Місцеві зоозахисники неодноразово намагались зловити та перевезти в безпечне місце або зоопарк тварину, але спроби виявилися невдалими. Справа в тому, що лось бігав по схилах зі швидкістю близько 20 км на годину, і підібратися до нього, щоб вистрілити шприцом зі снодійним, не виходило.


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар