У Дніпровському районі патрульний на льоту спіймав жінку, яка стрибнула з балкону 15 поверху

 

    Це сталося у Києві, на вулиці Туманяна, в Дніпровському районі. Екіпаж патрульних — Павло Боярчук та Олександр Головицький — прибув на виклик, де жінка мала намір скоїти самогубство.

    Вона стояла за поручнями балкона й  будь-якої миті могла прийняти непоправне рішення, тож поліцейський побіг на 15 поверх що було сил.

    Патрульний дивом встиг. На його очах жінка відпустила руки й зробила крок. Секунда. Але допомогла миттєва реакція патрульного Павла Боярчука - він встигнув схопити її за руку й утримати.

     На крики патрульного прийшли мешканці будинку: двоє сусідів допомагали тримати жінку зверху, ще двоє стояли на 14 поверсі та підпирали їй ноги.

    Жінка пручалася, і навіть з такою підтримкою Павлові не вдалося одразу затягнути її на балкон. Задля безпеки, інспектору довелося пристебнути жінку кайданками до поручнів.

    У цей момент на допомогу прибув інший екіпаж патрульних — Богдан Димчук та Андрій Бобровник. Спільними зусиллями інспекторів та мешканців будинку жінку витягнули на балкон. Надалі її шпиталізували.

    Завдяки патрульним Павлу Боярчуку, Богдану Димчуку, Андрію Бобровнику та Олександру Головицькому, а також громадянам, які прийшли на допомогу вдалося уникнути нещастю.

 
Сайт Дніпровського району

http://www.dniprovskyi.com.ua/


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар