Документи на ремонт аварійного моста Патона готуватимуть…2 роки

 

      Міст Патона у Києві визнано аварійним. Там регулярно проводять ремонтні роботи та вже обмежили рух транспорту. Але, не дивлячись на небезпеку, документацію для проведення його реконструкції будуть готувати цілих два роки. Про це повідомили у «Київавтодорі» у відповідь на офіційний запит APnews.

Так, за результатами комплексного обстеження мосту Патона, що виконував ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій імені Шимановського», технічний стан споруди визначено як непрацездатний. А отже – споруда потребує невідкладних робіт з ремонту.

За висновками обстеження інститут порекомендував провести реконструкцію, але до моменту її проведення – обмежити рух по крайнім смугам в обох напрямках, з метою запобігання непередбачуваних наслідків. Схему обмеження руху розробило КП «Центр організація дорожнього руху», її погодили в Управлінні патрульної поліції Києва. Одночасно з обмеженням руху по смугам, обмежили в’їзд на міст вантажівок.

Наразі «Київавтодор» підготував та направив до Департаменту транспортної інфраструктури, як головного розпорядника бюджетних коштів, проект розпорядження КМДА «Про реставрацію з пристосуванням до сучасних потреб мосту Патона». Вже після виходу відповідного розпорядження, «Київавтодор» оголосить відкриті торги на виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації.

Але орієнтовний термін виготовлення проектно-кошторисної документації – 2 роки. А термін будівництва вже буде визначено проектом. Трохи дивно, що міст визнано аварійним, але тільки на підготовку документів для реконструкції виділено 2 роки.

Орієнтовна вартість запланованих коштів на реставрацію з пристосуванням до сучасних потреб мосту Патона складає 5 100 млн гривень. Але остаточна вартість буде визначена після розробки проектної документації та проходження державної експертизи.

Водночас, повну суму коштів, що вже була витрачена на ремонти та реконструкції шляхопроводу, у «Київавтодорі» не можуть, адже з моменту здачі споруди пройшло 67 років, і підсумкової відомості за весь період експлуатації моста Патона не існує, повідомляє інформагентство APnews.

Нагадаємо, міст ім. Патона побудований в 1953 році. Це перший в світі суцільнозварний великогабаритний автодорожній міст. Його загальна завдовжки 1543 м. Ширина проїжджої частини між бордюрами – 21 м, а тротуарів для пішоходів – 3 м.


 Сайт Дніпровського району

http://www.dniprovskyi.com.ua/

 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар