Чому все як завжди

 

Чому все як завждиОдна з основних проблем сучасних українських населених пунктів в тому, що їх не роблять для людей, для мешканцівщо мешкають в них! Будинки будуються за принципом - заробити якомога більше грошей на квадратному метрі, а у дворі - мінімальний простір для людей - без благоустрою (саме без - благ для влаштування нормального життя людини).

Де масштабне будівництво і оновлення парків, дитячих і спортивних майданчиків, хороших велодоріжок і розвиток громадського транспорту? На що витрачаються бюджети міст і селищ? У тисячний раз ремонтуються автомобільні дороги, розв'язки та інша дорожня інфраструктура. Але ж куди вигідніше і практичніше було б використовувати покриття з бетонної бруківки. І багаторічний досвід європейських країн показує, що це окупається багаторазово!

Якщо і встановлюються лавеи, то вони не доживають до наступного року. Але ж можна встановити вандалостійкізручні та гарні лавки, що виготовлені з сертифікованих матеріалів професіоналами своєї справи. Можна залучити  справжніх експертів до проектування прибудинкової території, які грамотно спланують і зони для відпочинку мешканців будинку, і місця для паркування автомобілів. Та будемо сподіватися, що незабаром і влада і забудовники почнуть приймати обдумані рішення в перспективі, пам'ятаючи про людей і їх комфорт.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар