На Голосіївському проспекті демонтують радянські ліхтарі

 

     На Голосіївському проспекті демонтують старі радянські ліхтарні опори. Дослідник Києва Семен Широчин опублікував фотографії процесу влаштування фундаментів під нові ліхтарі. Раніше він повідомляв, що у КП «Київміськсвітло» обіцяли зберегти оригінальні ліхтарі, повідомляє «Хмарочос»

      У коментарі прес-служба «Київміськсвітло» зазначила, що в результаті обстеження опор їх визнали аварійними і такими, що не підлягають подальшій експлуатації. «Тому дані опори будуть утилізовані. Але розуміючи принциповість та актуальність збереження архітектурного стилю Голосіївського проспекту, КП «Київміськсвітло» передбачило встановлення нових опор, які по архітектурним формам не будуть відрізнятися від існуючих. А саме, декоративні чавунні форми будуть повністю відтворені», – запевнили у пресслужбі.

     Крім того, «Київміськсвітло» запевнило, що розроблений «Київавтодором» проєкт реконструкції Голосіївського проспекту передбачає розширення профілю проспекту, а отже нове розташування опор. Тому опори переносять на нові фундаменти.

     У серпні «Київміськсвітло» провело тендер на капремонт мережі зовнішнього освітлення на Голосіївському проспекті. З переможцем підписали договір на 470 тисяч гривень.

     Нагадаємо, торік «Київміськсвітло» демонтувало у Маріїнському парку чавунні ліхтарні стовпи, встановлені у 1950-х роках. Було оголошено збір коштів на реставрацію історичних ліхтарів, які зберігалися на складі комунального підприємства. У липні цього року встановили перший відреставрований ліхтар. Середню вартість рестраврації одного ліхтаря наразі оцінюють у 45 тисяч гривень.

 


 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар