У Києві розбилися два чоловіки, вистрибнувши з вікна лікарні для хворих на COVID-19

 

     У Київській міській клінічній лікарні №4, в якій лікуються пацієнти з коронавірусом, за дві доби наклали на себе руки двоє чоловіків. Обидва вистрибнули з одного і того ж вікна другого поверху. Про це повідомляє Муніципальна варта Києва.

«У Київській лікарні за дві доби дві людини покінчили життя самогубством. Обидва вистрибнули з одного і того ж вікна другого поверху. Події відбулися в Київській міській клінічній лікарні №4, яка орієнтована на лікування коронавірусу», - йдеться в повідомленні.

Наряди муніципальної охорони несуть цілодобове чергування у зазначеній лікарні.

«Щоразу реагували на виклики медперсоналу щодо чоловіків у вікні. Однак спроби відмови від останнього стрибка обидва рази не дали результату. Після падіння проводилися заходи реанімації, проте безуспішно», - зазначають у муніципальній варті.

 21 та 22 вересня два чоловіки вистрибнули з вікна другого поверху. Про це у коментарі повідомила речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець.

За її словами, попередня версія слідства — самогубство. За цими фактами порушили кримінальні провадження. Наразі правоохоронці шукають свідків та встановлюються  обставини події.

Зазначимо, під час пандемії Київська міська клінічна лікарня №4 приймає пацієнтів з COVID-19. Чи були загиблі хворими на коронавірус, наразі не відомо.

Водночас за даним джерел «Української правди», вони таки хворіли на COVID-19. Загиблі чоловіки — 1952 та 1978 року народження.

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар