Біля Київської клінічної лікарні № 9 утворилася черга карет швидкої допомоги з інфікованими на COVID-19

 

     Кількість інфікованих коронавірусною інфекцією COVID-19 в Україні стрімко збільшується. До відділення Київської клінічної лікарні №9, що на вулиці Ризька, 9, утворилась довжелезна черга карет швидкої допомоги з інфікованими.

    До медичного закладу направляють пацієнтів із симптомами нового вірусу. Про це 8 жовтня у «Фейсбук» повідомила Муніципальна варта.

     На фото можна побачити, що біля подвір’я закладу перебувають близько 12 транспортних засобів. У повідомленні йдеться, що деякі медики у спецодязі в очікуванні на прийом виходили на вулицю.

     У Департаменті охорони здоров'я КМДА заявляють, що черги зі швидких біля приймального відділення Київської клінічної лікарні № 9 утворилися не до інфекційного корпусу. Про це Укрінформу повідомила керівник прес-служби Департаменту охорони здоров'я Наталія Вишневська. «За інформацією головного лікаря, швидкі - не в інфекційний корпус. Лікарня була чергова, приймала пацієнтів з різними патологіями», - зазначила вона.

Наразі журналісти намагається взяти коментар у головного лікаря медзакладу.

      Як повідомлялося у ЗМІ, біля приймального відділення Київської клінічної лікарні № 9, де лікують пацієнтів з коронавірусом утворилася черга з більш ніж 13 машин швидкої медичної допомоги. За словами авторів допису, у кожному з автомобілів перебував інфікований коронавірусом.

      На території України останніми днями фахівці фіксують різке збільшення нових випадків інфікування. Понад 5 тисяч випадків виявили в країні станом на ранок, 8 жовтня.

      В уряді закликають носити маски та дотримуватися дистанції. Інформацію щодо посилення карантинних заходів чиновники наразі не підтверджують. Система охорони здоров’я функціонує на виснаження.


 Сайт Святошинського району

http://www.sviatoshynskyi.com.ua/

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар