Коли побудують метро на Троєщину?

 

     Найулюбленіша тема для обговорення перед будь-якими виборами у столиці: будівництво метро на Троєщину. Враховуючи численну кількість населення віддаленого від центру міста району, обіцянки кандидатів коливаються від негайно розпочати до завершити за кілька років. Питання ж це досить актуальне для кілька сот тисячного спального масиву, мешканці якого щодня виїжджають зранку на роботу і ввечері повертаються додому. Що ж цього разу новенького обіцяють їм столичні проектанти напередодні виборів?

     Довгоочікуване метро на Троєщину планують будувати не раніше, ніж через 5-7 років. Про це в ефірі українського телеканалу заявив глава КО «Київгенплан» Сергій Броневицький. «Довгий час точилися дискусії — прокладати метрополітен по Бальзака чи по Маяковського. Вирішили по Маяковського. У такому випадку 70% жителів Троєщини будуть в зоні пішохідної доступності до метро», — зазначив Броневицький.

     За його словами, перша черга будівництва складатиметься із 5 станцій - від  Лук’янівської до першої станції Райдужної (розташована на Лівому березі Києва).

«Це буде Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену, яка з’єднає «інвестиційно привабливу північ Троєщини» (з вулиці Закревського, де створять «бізнес-парк») з Подолом, далі через тунель — з Севастопольською площею і на перспективу (20 років) — з аеропортом Жуляни», - додав глава «Київгенплану». Він зазначив, що станції будуть неглибокими, як на Оболоні чи Петрівці.

    Нагадаємо, депутатку від "Слуги народу", що балотується на посаду мера Києва, Ірину Верещук спіймали на брехні щодо будівництва довгоочікуваного метро на Троєщину. Так, у соціальних мережах помітили, як «слуга» примудрилися протирічити самій собі у заявах, зроблених з різницею всього у кілька тижнів.

     Відзначимо, що мер Києва Віталій Кличко зумів протягнути рішення про те, щоб виділити компанії «смотрящего» Дениса Комарницкого 400 мільйонів гривен, незважаючи на обурення деяких депутатів, повідомляє kyiv.znaj.ua.

 


 Сайт Деснянського району

http://www.desnianskyi.com.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар