У Голосіївському районі започаткували Алею олімпійських чемпіонів

 

      На провулку Бориса Шахліна відкрили стенд, присвячений видатному українському гімнасту, семиразовому Олімпійському чемпіону, Почесному громадянину Києва Борису Анфіяновичу Шахліну.

      Борис Шахлін (1932 – 2008) – спортсмен-гімнаст, абсолютний чемпіон Європи (1955), світу (1958), 7-разовий олімпійський чемпіон. Після закінчення спортивної кар'єри викладав у Київському інституті фізкультури. У 1968 році став суддею міжнародної категорії. На початку 1970-х років його обрали віце-президентом технічного комітету Міжнародної федерації гімнастики.

      Подія відбулася за ініціативи громадської організації «Київська фундація культури», громадської спілки «Культурні ініціативи Києва» за підтримки Голосіївської РДА. Спогадами про Бориса Анфіяновича поділилися запрошені гості, колеги, друзі видатного спортсмена та його дружина Зінаїда Генріховна.

      Також тут висадили дерева, що символізують початок Алеї олімпійських чемпіонів. Відтепер на перетині вулиці Великої Васильківської, 96, та провулку Бориса Шахліна три дерева символізуватимуть участь видатного українського спортсмена у Олімпіадах в Мельбурні, Римі та Токіо.

 


 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар