Як буде виглядати Тарілка на Либідській площі після реконструкції

 


Група архітекторів SaveKyivModernism показала проєкт реконструкції Літаючої тарілки на Либідській в Голосіївському районі столиці. Проєкт отримав назву Tarilka. План реконструкції складається з чотирьох кроків:      

Відновлення архітектурної цінності;

Розширення призначення;

Модернізація концертної зали;

Архітектурний вигляд екстер'єру.

На першому етапі максимально почистять хаотичні вивіски, білборди, МАФи і стихійні парковки. Але автори проєкту уточнюють, що прибрати весь візуальний шум не вийде. Далі збережуть паспорт фасаду будівлі - колір, текстуру і фактуру.

На другому етапі завдяки правильному зонуванню планують підвищити ефективність будівлі. Там розташують концертний майданчик на 350 осіб.

Зонування планують провести так, щоб на трьох поверхах Тарілки могли відбуватися різні події, не заважаючи одна одній. Так само планують облаштувати мультифункціональні зони.

Архітектори планують максимально дбайливо відтворити автентичний інтер'єр — штукатурка і плитка будуть підібрані відповідно до історичного стилю.

Освітлення основного холу передбачає кілька сценаріїв, щоб підкреслити геометрію простору і бути релевантним події, що проводиться.

На третьому етапі модернізують концертний майданчик. Розширення сцени за рахунок першого ряду дозволить проводити концерти і вистави широкого профілю. Інтеграція світлодіодних панелей з розсіювачем дозволить втілити початкову ідею Флоріана Юр'єва і використовувати бічні простінки як звукодинамічні елементи.

Геометрія залу має унікальну форму з акцентом на акустичні характеристики вищого рівня.

«Юр'єв продумав і пропрацював все: від захованої діафрагми високих і низьких частот на тильній стороні зали, до звукопоглинаючої тканини крісел і структурної люстри для розщеплення звукових хвиль», — кажуть автори проєкту.

На четвертому етапі архітектори попрацюють над екстер'єром, розширять вхідні групи, додадуть зони очікування і пандуси.

Також попрацюють над освітленням, щоб підкреслити Тарілку в темний час.

Вперше проєкт представили в минулому році, але зараз його допрацювали і прорахували вартість. Тарілку на Либідській вже пофарбували, а раніше Флоріан Юр'єв заповів її державі.

 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар