У столиці офіційно затвердили межі Голосіївського парку

 

       Роботи з винесення меж парку розпочалися у 2017 році, проте процес затягнувся через погодження відповідними органами влади.

      Затверджено межі Національного природного парку «Голосіївський» загальною площею 6,5 тисяч гектарів, повідомляє пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

       У 2014 році територію парку було розширено до 6 тис. 462 га за рахунок земель «Зеленбуду» (Святошин, Пуща-Водиця тощо). Проте тоді територія Святошинсько-Біличанского лісу не була вилучена у землекористувача, а межі парку були встановлені лише на земельні ділянки та надані йому у постійне користування.

      Роботи з винесення меж парку розпочалися у 2017 році. У відомстві пояснили, що процес затягнувся  через довготривалі погодження відповідними органами влади.

      Зараз розробник проєкту землеустрою Державне підприємство «Науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою» готує обмінні файли та офіційні межі парку, що будуть у Державний земельний кадастр.

      Раніше повідомлялося, що парк «Голосіївський» планують розширити на 1,7 тис. гектарів – до 12,7 тис. гектарів у межах міста. Це передбачено генеральним планом міста. Розробники проєкту заклали до нього також рішення про створення 11 територій та об’єктів природно-заповідного фонду на зарезервованих територіях. Їхня загальна площа сягатиме майже 1,1 тис. гектарів. Передбачається також коригування проєкту створення та уточнення меж регіонального ландшафтного парку «Дніпровські острови», збереження Біличанського лісу та інших об’єктів.

 


 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар