У Голосіївському районі на «зимовий» період обмежать швидкість руху на двох магістралях

 

        У Голосіївському районі на «зимовий» період обмежують швидкість руху транспоту на декількох автошляхах: Столичне шосе (до вул. Академіка Заболотного), вул. Саперно-Слобідська (від вул. М. Грінченка до Південного мосту).

      Загалом відучора, із 1 листопада на 7 вулицях Києва, де була дозволена швидкість руху до 80 км/год, встановлюється обмеження швидкості до 50 км/год до 1 квітня 2021 року.

      «Щоб зменшити ризики втрати керування автомобілем через слизьку дорогу, на певних ділянках скасовується дозвіл на швидкість руху у 80 км/год та встановлюється обмеження швидкості до 50 км/год. Комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху» демонтує знаки, що регулювали швидкість руху у весняно-літній період», - повідомляють у Департаменті транспортної інфраструктури.

      Обмеження максимальної швидкості до 50 км/год з 1 листопада почало діяти на таких ділянках: просп. Шухевича (від Північного мосту до вул. О. Бальзака); вул. Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків); Наддніпрянське шосе; Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе); Столичне шосе (до вул. Академіка Заболотного); вул. Саперно-Слобідська (від вул. М. Грінченка до Південного мосту); просп. М. Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської площі).

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар