Як діятиме карантин «вихідного дня» в Україні

 

     На вихідних можуть ввести жорсткіший карантин. З такою пропозицією виступили у Міністерстві охорони здоров’я України.Так, карантин діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Будуть закриті розважальні і торгові центри, а також обмежена робота ресторанів до режиму «на виніс». Працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автомобільні заправки та ветеринарні аптеки.

     «Ми розуміємо, що повний локдаун буде великим випробуванням для економіки України, зокрема для малого і середнього бізнесу. Але нам важливо розірвати ланцюг передачі захворювання», – пояснює очільник міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Втім, ресторатори сприйняли цю новину негативно, адже для них вихідні – це переважна частина прибутку. Вони зазначають, що багато країн надають допомогу малим підприємствам, вимушеним припинити роботу в період пандемії.

     «Ми теж маємо на це право, – зазначає співвласник мережі ресторанів «Tarantino family» Дмитро Федотенков. – Ми хочемо зниження ПДВ до 7%. Ми хочемо нульову податкову ставку на землю на весь період карантину. І податкові канікули на доходи фізосіб – також на весь період карантину. Інакше на ваш гібридний локдаун ви отримаєте комбінований саботаж». Федотенков стверджує, що, згідно із дослідженнями науковців, ймовірність зараження COVID-19 в ресторанах мінімальна: всього 3% хворих «підхоплюють» його в закладах громадського харчування. Водночас у Києві посилено слідкують за дотриманням правил карантину: співробітники «Муніципальної охорони» разом із поліцейськими контролюють масочний режим в метрополітені.

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар