Голосіївські рятувальники провели роз'яснювальну роботу в приватному секторі

 

      В той час, коли температурні показники повітря почали суттєво знижуватись, показник кількості пожеж у житловому секторі, як правило – збільшується і залишається на стабільно високому рівні аж до весни. Зазвичай, причиною виникнення займань у помешканнях громадян є нехтування самими ж людьми елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, нерідко для обігріву власних домівок люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

     Саме тому, сьогодні, 3 листопада, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі, рятувальники Голосіївського району провели інформаційно-просвітницькі заходи із мешканцями приватного сектору на вул. Адмірала Ушакова та роздали кожному громадянину інформаційні листівки та пам'ятки.

     Під час бесіди, вогнеборці розповіли громадянам основні правила пожежної безпеки під час експлуатації печей, електрообігрівальних приладів та газового обладнання. Рятувальники наголосили, що не можна залишати печі, які топляться, без нагляду, а також користуватися печами, які мають тріщини, на забороні сушити на печах чи на електрообігрівачах одяг чи інші матеріали. Також до негативних наслідків може призвести розпалювання печей легкозаймистими та горючими рідинами.

     Також фахівці Служби порятунку 101 розповіли громадянам як діяти у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

     Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар