Голосіївські поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом порушення правил карантину

 

     Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням розслідується за ст. 325 Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування встановлюються усі обставини правопорушення.

     Нагадаємо, що у місті Києві створені мобільні групи для моніторингу дотримання карантину. Щодобово більше тисячі правоохоронців спільно з військовослужбовцями Нацгвардії України перевіряють дотримання встановлених протиепідемічних заходів закладами господарської діяльності. Лише протягом однієї доби правоохоронці перевірили 352 таких об’єктів. За порушення вимог ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адмінправопорушення на посадових осіб закладів складено 56 адмінпротоколів. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень. 

     Окрім цього, під час останнього відпрацювання у Голосіївському районі столиці о 22:30 по вулиці Великій Васильківській поліцейські виявили розважальний заклад, який, порушуючи карантинні обмеження щодо заборони роботи після 22-ї години, працював і приймав клієнтів. Раніше на посадову особу цього закладу уже складалися адміністративні матеріали за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  Слідчі провели невідкладний обшук у приміщенні, де виявили та вилучили документи, які підтверджують факт роботи закладу після 22-ї години, а саме чеки, записи з камер відеоспостереження та інші документи.

     Зібрані відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчим відділом територіального управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

 


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар