На ВДНГ покажуть гігантських аніматронних динозаврів

 

      11 грудня інтерактивно-освітня виставка «Динозаври морських глибин» відкриється в першому павільйоні ВДНГ, що в Голосіївському районі столиці. Наукова експозиція — це величезні копії 18 видів древніх монстрів, серед яких двотонний крокодил і 13-метрова акула. Так, можна буде побачити мегалодона з фільму «Мег: Монстр глибини» та мазозавра з «Парку Юрського періоду».

     Завдяки приголомшливій технології - аніматроніці, новаторському методу імітації рухів живих істот, - представлені експонати зможуть відтворювати навіть дихання своїх предків.

     Унікальна міжнародна експозиція здивує кожного: як людей, які професійно цікавляться наукою, так і любителів чогось нового. А особливо - дітей. Завдяки інтерактивним зонам і роботі аніматорів-екскурсоводів найменші відвідувачі зможуть, граючи, дізнатися все про своїх улюблених динозаврів, а також отримати відповіді на найцікавіші питання. Хто такий ктулху? Чи правда, що за десять років доросла акула може «виростити» до 24 тисяч зубів? Ще більше фактів про стародавніх морських істот можна буде знайти на спеціальних інформаційних панелях.

     «Динозаври морських глибин» - це міжнародна виставка, яку вперше в Україну привезла компанія H2D Exhibitions. Організатори обіцяють, що, крім знайомства з величезними експонатами, що вражають своєю реалістичністю, відвідувачі потраплять на справжній підводний корабель з безліччю інтерактивних пригод. Дорослі і діти зможуть відчути себе палеонтологами і відправитися на захоплюючі розкопки, поспостерігати за 15-метровим вулканом або навіть подивитися кіно.

     Експозиція проходитиме з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ. Для гарантованого комфорту гостей було введено продаж квитків на сайті dino.net.ua по тимчасових слотах. Це допомагає уникнути одночасного скупчення великої кількості людей на виставці.

Виставка триватиме до 14 березня 2021 року.
Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар