В 2021 році в Києві обіцяють побудувати 100 км велосипедних смуг - сайт Голосіївського району

 Наразі розроблено нові схеми для 50 вулиць.Впродовж 2021 року столична влада планує облаштувати у місті понад 100 кілометрів велоінфраструктури. Мережу розширюватимуть за трьома напрямками, один із яких – вулиці з суміщеним рухом велосипедів та громадського транспорту. До існуючих 28 смуг, якими користуються велосипедисти, обіцяють додати ще шість: на вулицях Луговій, Івашкевича, Братиславській, Харківському шосе, проспектах Правди і Юрія Гагаріна.

Другий напрям – впровадження нових схем організації дорожнього руху. Департамент транспортної інфраструктури вже розробив нові схеми для 50 вулиць. З них найближчим часом влаштують велосмуги на 20 вулицях: на бульварі Вацлава Гавела, вулицях Героїв Севастополя, Набережно-Рибальська, Спаська, Прорізна, Лисенка, Гаврилишина, Шолуденка тощо.

Третій напрям – створення нової велоінфраструктури під час реконструкції та капремонту доріг. Зокрема, зараз тривають роботи на проспекті Степана Бандери, де має з’явитися 1,3 кілометра двосторонньої велосипедної доріжки. Також двосторонні велодоріжки роблять на вулицях Чорнобильській та Борщагівській, остання стане частиною веломаршруту «Борщагівка-Центр», повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на «Хмарочос».

На Бессарабській площі планують перекрити частину площі та створити пішохідну зону й водночас продовжать велодоріжку, запроєктовану на бульварі Лесі Українки. Велосмуги також з’являться на вулицях Січових Стрільців, Генерала Алмазова, Московській, Львівській площі, Політехнічному провулку.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар