Стало відомо, як столиця святкуватиме День незалежності України - сайт Голосіївського району

  Святкування і підготовку до нього оцінили у 5,4 млрд гривень.Під час проведення форуму «Україна 30» президент України Володимир Зеленський анонсував заходи з нагоди Дня незалежності. За його словами, це можливість зрозуміти, чого ми навчилися за роки незалежності і чого маємо навчитися, щоб ніколи її не втратити, пише Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на «Лівий Берег».

Так, за тиждень до свята в Україну привезуть оригінал Конституції Пилипа Орлика. З 16 серпня всі зможуть побачити її в Софійському соборі.

22 серпня відбудеться вшанування полеглих на Донбасі військових. Також у цей день відбудеться нова премія – «Національна легенда» – державна нагорода "геніям українського народу".

23 серпня в географічному центрі Україні зведуть Монумент Єдності України. Одночасно в містах піднімуть у небо Державний прапор. Також відбудеться перший саміт Кримської платформи та пройде Саміт перших леді та джентльменів.

24 серпня відбудеться військовий парад.

«Вперше за 30 років незалежності України заплановані заходи за участі всіх сил сектору безпеки та оборони України та країн-партнерів. На Хрещатику, на Дніпрі, в Одесі, в Чорному морі наша гордість, ті, хто готовий захистити Україну на суші, на воді і в повітрі», – зазначив Зеленський.

Також 24 серпня пройде благодійний концерт Андреа Бочеллі на НСК «Олімпійський». Кошти спрямують на побудову музею Івана Марчука.

Сума витрат безпосередньо на урочистості прогнозується на рівні 100 млн грн. Загалом, Мінфін оцінив святкування і підготовку до 30-ї річниці незалежності у 5,4 млрд гривень.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар