В столиці власниця турагенції продавала COVID-сертифікати та ПЛР-тести - сайт Голосіївського району

  В ході обшуків окрім документації було виявлено зброю та набої.В Києві було викрито групу осіб, які займалися підробкою сертифікатів про вакцинацію від COVID-19 та довідок про результати ПЛР-тестів (ч. 3 ст. 358 КК України).

За даними слідства, власниця туристичного агентства розробила схему продажу підроблених документів на території Києва та Київської області. До протиправної діяльності жінка залучила співробітника туристичної компанії, який підшукував охочих отримати підроблений сертифікат чи ПЛР-тест та зводив їх з працівниками приватної лабораторії. Вони видавали сертифікати клієнтам без фактичного проведення щеплення. Здебільшого клієнти навіть не з’являлися до лабораторії та отримували документи електронною поштою чи месенджером. Вартість одного такого сертифікату складала 250 доларів США, а довідка про результати ПЛР-тесту – 1500 грн. Неправдиві відомості про вакцинацію вносилися до електронних систем. Отримані грошові кошти розподілялися між всіма учасниками незаконної схеми.

У ході обшуків вилучено підроблені COVІD-сертифікати, у тому числі міжнародні, довідки про результати ПЛР-тесту, флеш-накопичувачі, документацію, що свідчить про протиправну діяльність, засоби зв’язку, зброю та набої, а також грошові кошти. 

Наразі тривають слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення про підозру, повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на Офіс Генерального прокурора.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар