Рейтинг шкіл у передмісті Києва. Якісна заміна столичній освіті з великим дисконтом

Хто з батьків не хотів, щоб дитина отримувала освіту в дорогому та престижному закладі? Але давайте чесно розберемось. Таке навчання коштує шалених грошей і часу, але при цьому результат не завжди вражаючий. Чому так? Все залежить від особистих здібностей дитини та ї бажання вчитись.

Редакція підібрала рейтинг недорогих приватних шкіл у передмісті Києва. Навчальні заклади знаходяться неподалік від Києва. Це Бориспіль, Бровари та Вишгород. Але головне те, що тут якість виправдовує ціну. А ціна вже нижче, ніж в столиці.

Де навчати свою дитину? Недорогі та доступні школи у передмісті Києва

Бориспіль

В Борисполі батьки зможуть знайти багато гарних закладів. Ми згадаємо про один із них. Наприклад, Бориспільський академічний ліцей імені Анатолія Федорчука. Він відкрився в 2019 році, та є приватним закладом. Ліцей навчає дітей з 1 по 10 клас. Оскільки школа нова, то вона укомплектована за останнім зразком. Тут є все необхідне для навчання: 6 спортивних майданчиків, меблі, обладнання, зали, і т.д.

Заклад має чудові відгуки та рекомендації батьків. Тут викладають 70 учителів. Головний плюс школи – посилене вивчення іноземних мов. А саме англійської, французької, німецької. Адреса: місто Бориспіль, вулиця Робітнича. Телефон: +38045-954-52-51.

Бровари

В гарному місті Бровари знаходиться приватний ліцей «Перспективи». Програма ліцею не має аналогів в місті. Тут викладають молоді, але вже досвідчені вчителі за програмою «вчитель-репетитор». Вагомим плюсом можна назвати невелику кількість учнів в класі: до 10. Це робиться для того, щоб кожному учню педагог приділив максимум уваги на уроці. Методика дозволяє краще засвоювати матеріал, та розвиває комунікативні навички.

Серед великих плюсів варто згадати поглиблене вивчення англійської, підготовку до ЗНО та ДПА, яка вже включена в вартість навчання. Ліцей також дає змогу розвиватись дітям і з творчої сторони. Тут діють різні творчі гуртки: малюнку та живопису, кіно, акторська майстерність, журналістика, графічного дизайну. Адреса: Бровари, вул.. В’ячеслава Чорновола. Телефон: +38066-990-36-26.

Вишгород

В місті Вишгород наша редакція відмітила школу Active School. Зараз там навчається більше 120 дітей. Дітей набирають в класи з 1 по 12. Школа працює вже 6 років. За цей час Active School знайшла багато місцевих шанувальників і з Києва.

Окрім стандартних дисциплін, для дитини можна вибрати цікаве додаткове дозвілля. Наприклад, спортивно-бальні танці, курси китайської або англійської мови. Фізично-активних дітей можна віддати на заняття з йоги.

На базі приватного закладу також діє школа програмування та німецький клуб. А на літні канікули учня можна записати в табір. Адреса: місто Вишгород, вулиця Набережна. Телефон: +38073-417-88-56.


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор

0 коментарі:

Дописати коментар